Informační 3D model území

„Informační 3D model území je plnohodnotný trojrozměrný a objektový model budov, vegetace a dalších prvků, které nesou popisné informace.”

Výhody modelu

1) 3D model města umožňuje nahlížet na prostor tak, jak vypadá ve skutečnosti. Třetí rozměr dává možnost vidět i výškové poměry města a provádět analýzy, které nad 2D daty nejsou možné.

2) Informační 3D model města je plně digitální. Snadno do něj vložíte návrh nového projektu. Vidíte tak souvislosti stávající zástavby a budoucí podoby.

3) Je plně škálovatelný. Můžete mít detailní model jedné budovy včetně místností, oken a dveří nebo pouze obálkový (hmotový) model širšího území. Přesně podle toho, co potřebujete.

Proč využít nás?

Nezáleží na tom, jestli jste velké město nebo malá obec. Vyvinuli jsme unikátní postup, jak vytvořit 3D informační model Vašeho města bez potřeby nákladných technologií.

Model je možné publikovat v naší webové aplikaci. Nepotřebujete žádný speciální software, každý odborník nebo občan Vašeho města si jej může prohlídnout online na libovolném zařízení.

Referenční modely

Informační model města má široké uplatnění pro projektování (design) a rozvoj určitého území v oblasti nové výstavby, dopravy nebo podnikání.