• Mapování a práce v terénu
 • Podpora projekční činnosti
 • 3D modelování budov a území
 • Kontakt
 • Specialisté na prostor kolem nás

  Představení

  #geodézie #katastr nemovitostí #cad/gis/bim #3D data #fotogrammetrie #násbaví

  Smarticity® je inženýrská, technologická a konzultační společnost pracující v oblasti geodézie, prostorových dat, geoinformací a 3D technologií. Sídlíme v Brně, ale operujeme v jihomoravském a zlínském kraji, kde provádíme geodetické práce v terénu, pracujeme s daty pro přípravu staveb, vytváříme digitální prostorové modely budov i širšího území a pracujeme s moderními 3D technologiemi sběru, modelování a vizualizace 3D dat. Provádíme pokročilé prostorové analýzy nad 3D modely měst a regionů. Také vyvíjíme vlastní desktopové a webové aplikace pro automatizované zpracování velkého množství prostorových i neprostorových dat.

  V geodézii pracujeme více než 15 let. Za tu dobu jsme měřili na silnicích 1. třídy, v zahradách rodinných domů, na polích, v lesích, v jeskyni, v kanalizační štole, na vypuštěném rybníku, na člunu na Baťově kanálu, na budoucí dálnici, na rušných ulicích i uvnitř budov. Ve městě, na vesnici i v přírodě. Prostě všude a pořád nás to baví.

  Společnost Smarticity Technologies, s.r.o. je na trhu od roku 2016. Jsme mikropodnik soustředící se zejména na spolupráci B2B a B2G. Spolupracujeme s architekty, projektanty a dodáváme výsledky naší činnosti obchodním společnostem nebo institucím státní správy a samosprávy.

  geodetické práce a zaměření pozemků a staveb

  Geodetické práce v terénu

  Dodáváme prostorové datové podklady ve všech fázích projektu, od geodetického zaměření situace pro účely projektování, po zaměření skutečného provedení. Naše technologie jsou tzv. BIM ready, tedy pracujeme i s formáty informačního modelování a dle koncepce BIM.

  Čtěte více
  Pasport pozemků

  Podpora projekční činnosti

  Přehledný soupis pozemků. Mapový výstup dle budoucího stavu, například pro účely dopravní nebo jiné liniové stavby. Postupy jsou automatizované a plně digitalizované a to přináší významnou úsporu času i financí našim zákazníkům.

  Čtěte více
  Informační modelování města

  3D modelování budov a území

  Tvoříme 3D modely budov pomocí fotogrammetrie nebo z dostupné dokumentace. Vytváříme fotorealistické modely stávajících objektů. Pracujeme s BIM modely v software Autodesk Revit. Modely impementujeme do CAD/GIS/BIM nebo tvoříme uživatelsky přívětivé výstupy v podobě videí, snímků nebo aplikací.

  Čtěte více